ZZOK
BIP

 

 

 

Zaproszenie na szkolenie

Uprzejmie informujemy Państwa, że w dniu 5 kwietnia 2017 r. o godz. 9:30 planujemy zorganizowanie spotkania o charakterze szkoleniowym w zakresie gospodarki odpadami z uwzględnieniem następującej tematyki:

 

 

- Kondycja gospodarki odpadami komunalnymi po 3 latach od „rewolucji śmieciowej”
- Nowe regulacje prawne w gospodarce odpadami ( z uwzględnieniem rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania  wybranych frakcji odpadów).
 - Ważne problemy i wyzwania dla samorządów i mieszkańców w zakresie gospodarowania odpadami.
 - Dobra informacja i edukacja ekologiczna w gminach.
W szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele szkół, organizacji ekologicznych i inni zainteresowani tą tematyką w miarę wolnych miejsc (decyduje kolejność zgłoszenia)
    Udział w szkoleniu jest bezpłatny (w trakcie szkolenia przewidziany jest bufet kawowy). Szkolenia odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Radzyń Podlaski ul. Warszawska 32 (parter). Do udziału w szkoleniu wymagane jest zgłoszenie uczestnika drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 30 marca 2017 r.

 

ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH W ADAMKACH k. RADZYNIA PODLASKIEGO Sp. z o.o.

Biała 185b, 21-300 Radzyń Podlaski

Tel. (83) 311-70-61

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o. - instalacja

Biała 185b, 21-300 Radzyń Podlaski

Tel. (83) 311-70-60

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.