ZZOK
BIP

 

 

 

Zaproszenie na szkolenie

Uprzejmie informujemy, iż na dzień 29 sierpnia 2017 r. zaplanowaliśmy kolejne spotkanie szkoleniowe pracowników samorządów gminnych zajmujących się problematyką gospodarki odpadami komunalnymi.

 

Tym razem na wniosek tychże pracowników wyrażony na poprzednim spotkaniu, w szkoleniu weźmie udział przedstawiciel Departamentu Rolnictwa i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego prowadzący sprawy sprawozdawczości w gospodarce odpadami.

W programie spotkania planujemy także omówić tematykę standardów selektywnej zbiórki odpadów pod kątem przyszłych zmian regulaminów utrzymania czystości i porządku w gminach z podziałem na frakcje zbierane w sposób selektywny.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2017 r. w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Radzyń Podlaski przy ul. Warszawskiej 32 (parter) w godz. 10:00 - 13:30 z przerwą na bufet kawowy.
Prosimy o zgłoszenie udziału w szkoleniu drogą e-mailową na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 sierpnia 2017 r.

ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH W ADAMKACH k. RADZYNIA PODLASKIEGO Sp. z o.o.

Biała 185b, 21-300 Radzyń Podlaski

Tel. (83) 311-70-61

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o. - instalacja

Biała 185b, 21-300 Radzyń Podlaski

Tel. (83) 311-70-60

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.