ZZOK
BIP
sl2 sl4 sl6

Razem dbamy o środowisko

Odpady - nasza wspólna sprawa

Nowe zasady = nowe korzyści

 

 

 

„Kompost Adamki”

Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o. informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości zakupu wyprodukowanego na naszej instalacji środka poprawiającego właściwości gleby o nazwie „Kompost Adamki”.

 

Środek ten jest środkiem organicznym o konsystencji ziemistej powstałym w wyniku kompostowania zielonych odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie. Został on dopuszczony do obrotu handlowego Decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Nr G-668/17 z dnia 2 czerwca 2017 r.


„Kompost Adamki” został poddany badaniom w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach. Zawiera ok. 0,5% m/m azotu, 0,4% m/m fosforu (P2O5) i 0,5% m/m potasu (K2O). Zawartość substancji organicznej wynosi ok. 25% s.m., zaś pH znajduje się w granicach 7-8,5.

Poniżej znajdą Państwo do pobrania instrukcję stosowania naszego środka poprawiającego właściwości gleby z informacjami, w jaki sposób należy go stosować i przechowywać.

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt pod numerem (83) 343-16-32 lub (83) 311-70-60.


Cena wynosi 17,00 zł netto za tonę (18,36 zł brutto za tonę). Minimalna ilość, którą można zakupić wynosi 3 tony. Kompost dostępny jest luzem i zostanie załadowany przez nas na Państwa własny środek transportu. Nie prowadzimy usług transportowych w tym zakresie. Środek ten dostępny jest na terenie naszej instalacji ZZOK w Adamkach pod adresem Biała 185 b, 21-300 Radzyń Podlaski od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00. W dzień poprzedzający planowany zakup prosimy o kontakt telefoniczny dla upewnienia się o dostępności produktu.


Zapraszamy do zakupu!

 

 Instrukcja stosowania i przechowywania środka poprawiającego właściwości gleby

pn. "Kompost Adamki" 

 

 

ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH W ADAMKACH k. RADZYNIA PODLASKIEGO Sp. z o.o.

ul. Lubelska 5, 21-300 Radzyń Podlaski

Tel. /fax. (83) 343-16-32

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o. - instalacja

Biała 185b, 21-300 Radzyń Podlaski

Tel. /fax. (83) 311-70-60

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.