Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Bezpieczeństwo w sieci
AKCEPTUJĘ

Ułatwienia dostępu

Zaproszenie na szkolenie

 Uprzejmie informujemy, iż na dzień 29 sierpnia 2017 r. zaplanowaliśmy kolejne spotkanie szkoleniowe pracowników samorządów gminnych zajmujących się problematyką gospodarki odpadami komunalnymi.

Tym razem na wniosek tychże pracowników wyrażony na poprzednim spotkaniu, w szkoleniu weźmie udział przedstawiciel Departamentu Rolnictwa i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego prowadzący sprawy sprawozdawczości w gospodarce odpadami.

W programie spotkania planujemy także omówić tematykę standardów selektywnej zbiórki odpadów pod kątem przyszłych zmian regulaminów utrzymania czystości i porządku w gminach z podziałem na frakcje zbierane w sposób selektywny.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2017 r. w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Radzyń Podlaski przy ul. Warszawskiej 32 (parter) w godz. 10:00 - 13:30 z przerwą na bufet kawowy.
Prosimy o zgłoszenie udziału w szkoleniu drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 sierpnia 2017 r.