Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Bezpieczeństwo w sieci
AKCEPTUJĘ

Ułatwienia dostępu

"Kompost Adamki"

Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o. informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości zakupu wyprodukowanego na naszej instalacji środka poprawiającego właściwości gleby o nazwie „Kompost Adamki”.

Środek ten jest środkiem organicznym o konsystencji ziemistej powstałym w wyniku kompostowania zielonych odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie. Został on dopuszczony do obrotu handlowego Decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Nr G-668/17 z dnia 2 czerwca 2017 r.

„Kompost Adamki” został poddany badaniom w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach. Zawiera ok. 0,5% m/m azotu, 0,4% m/m fosforu (P2O5) i 0,5% m/m potasu (K2O). Zawartość substancji organicznej wynosi ok. 25% s.m., zaś pH znajduje się w granicach 7-8,5.
Poniżej znajdą Państwo do pobrania instrukcję stosowania naszego środka poprawiającego właściwości gleby z informacjami, w jaki sposób należy go stosować i przechowywać.

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt pod numerem (83) 311-70-60 lub (83) 311-70-61.

Cena wynosi 40,00 zł netto za tonę przy ilości do 100 ton oraz 25,00 zł netto za tonę, przy ilości powyżej 100 ton produktu nabytego przez jednego nabywcę w trakcie jednego miesiąca kalendarzowego.
Minimalna ilość, którą można zakupić wynosi 3 tony. Kompost dostępny jest luzem i zostanie załadowany przez nas na Państwa własny środek transportu. Nie prowadzimy usług transportowych w tym zakresie. Środek ten dostępny jest na terenie naszej instalacji ZZOK w Adamkach pod adresem Biała 185 b, 21-300 Radzyń Podlaski od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00. W dzień poprzedzający planowany zakup prosimy o kontakt telefoniczny dla upewnienia się o dostępności produktu.

Zapraszamy do zakupu!