Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Bezpieczeństwo w sieci
AKCEPTUJĘ

Informacja dotycząca sprawozdań

W związku z docierającymi do nas informacjami o problemach występujących przy tworzeniu sprawozdań dla ułatwienia prezentujemy Państwu wyciąg z naszego pozwolenia zintegrowanego odnośnie procesów odzysku / unieszkodliwiania, którym poddano poszczególne rodzaje odpadów dostarczone do naszej instalacji w 2018 r.

Informacja Prezesa ZZOK

Dzień 30 czerwca 2018r. będzie ostatnim dniem mojej pracy zawodowej. Po 45 latach pracy czas odpocząć i rozkoszować się emerytalnym "dolce far niente".

Informacja

Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o. informuje, że 24 stycznia 2018 r. utworzono Rejestr podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami.

"Kompost Adamki"

Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o. informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości zakupu wyprodukowanego na naszej instalacji środka poprawiającego właściwości gleby o nazwie „Kompost Adamki”.

Informacja

Informujemy, że z dniem 25 czerwca 2018 r. wstrzymujemy przyjmowanie odpadów o kodach:
1) 19 08 01 skratki,
2) 19 08 05 ustabilizowane komunalne osady ściekowe,
do odwołania.

Umowa z AK NOVA Sp. z o.o.

W dniu 18 maja 2018 r. w biurze ZZOK została podpisana umowa pomiędzy Zarządem ZZOK reprezentowanym przez prezesa Jerzego Kułaka, a Zarządem przedsiębiorstwa AK NOVA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, reprezentowaną przez prezesa zarządu tej spółki Pana Andrzeja Bednarka.