Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Bezpieczeństwo w sieci
AKCEPTUJĘ

Zaproszenie na szkolenie

 Uprzejmie informujemy Państwa, że w dniu 5 kwietnia 2017 r. o godz. 9:30 planujemy zorganizowanie spotkania o charakterze szkoleniowym w zakresie gospodarki odpadami z uwzględnieniem następującej tematyki:

 - Kondycja gospodarki odpadami komunalnymi po 3 latach od „rewolucji śmieciowej”
- Nowe regulacje prawne w gospodarce odpadami ( z uwzględnieniem rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów).
- Ważne problemy i wyzwania dla samorządów i mieszkańców w zakresie gospodarowania odpadami.
- Dobra informacja i edukacja ekologiczna w gminach.
W szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele szkół, organizacji ekologicznych i inni zainteresowani tą tematyką w miarę wolnych miejsc (decyduje kolejność zgłoszenia)
Udział w szkoleniu jest bezpłatny (w trakcie szkolenia przewidziany jest bufet kawowy). Szkolenia odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Radzyń Podlaski ul. Warszawska 32 (parter). Do udziału w szkoleniu wymagane jest zgłoszenie uczestnika drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 30 marca 2017 r.